O společnosti DM Color s.r.o.

Firma DM Color s.r.o. byla založena 22.3.1999 jako fyzická osoba podnikatel. Z důvodu zvyšování kvality a rostoucího zájmu o služby naší společnosti i ze strany velkých a renomovaných firem, jsme se transformovali na společnost s ručením omezením. Za dobu naší existence jsme si vypracovali u svých zákazníků pověst spolehlivé a svědomité firmy, což koresponduje s naším záměrem. Být firmou solidní, progresivní, flexibilní a adaptabilní v co nejširší míře, v rámci požadavků našich zákazníků. Kdy jejich spokojenost je naším cílem. Působíme zejména v Královehradeckém a Středočeském regionu. Po dohodě není problém domluvit zakázku na území České Republiky nebo i mimo Českou republiku.

Našimi zákazníky jsou rodiny, které si netroufají vymalovat svůj vlastní byt, tak i stavební společnosti, které realizují na českém trhu moderní, velkoplošné stavby nebo developerské projekty u kterých se výměra malby pohybuje řádově v tisících metrů čtverečných. Realizujeme projekty, kde je vyžadováno použití vyspělých malířských technik.

Realizace našich zakázek je prováděna vlastními kapacitami se 6 kmenovými zaměstnanci a nejmodernějším vybavením.

Firmy, s kterými spolupracujeme, jsou našimi stálými dodavateli, kteří zaručují efektivní pracovní postupy a kvalitu prováděných prací a dodávaných materiálů. Filosofií firmy DM Color s.r.o. je rozšiřovat pole své působnosti, nikoliv však na úkor kvality.